fbpx
Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30
Tel & Fax +90 (850) 304 79 69
Mobil +90 (541) 975 29 89
Bulgaristan: +90 (541) 975 29 89
Lüleburgaz Ofis : +90 (288) 417 29 80
HomeDoğum ve Evlilik Bildirimi Doğum & Evlilik Bildirimi

Doğum & Evlilik Bildirimi

Günümüzde devletler modern sistem ile yönetilir. Neticede modern devlet sistemi ulus devlet sistemi olmaktadır. Sınırlar ulus tabanında belirlenmiştir. Bu ulus devlet kavramının oluşması tabi ki kolay olmamıştır.

Çünkü ulus devlet kavramından evvel toplumlar devletlerde iç içe yaşamaktaydı. Neticede ulus devlet kavramının oluşması ile azınlık durumuna düşen toplumlar göç ettirilmeye ya da katliama sebep olmuştur. Bu göçe ve işkenceye tabi kalanlardan bir tanesi de Bulgaristan’daki soydaşlarımız olmaktadır. Çeşitli aralıklar ile milyonlarca Bulgar vatandaşı ve aynı zamanda soydaşımız olan kişiler göç ettirilmiştir.

dogumveevlilik

Bu göçler neticesinde hem canlarına hem de haklarına göz dikilmiştir. Tabi ki o dönemde dünya konjonktürel olarak farklı bir yapıdaydı ve siyasi akıllar bu şekildeydi. Bunun yanında gelişen süreçlerde dünyanın daha liberal olması ve tek kutuplu bir hal alması ile bazı düşünceler de değişmiştir.

Değişen bu durumlar neticesinde de göçe zorlanan ve hakları gasp edilen soydaşlarımızın haklarını talep edebilecekleri ortamlar oluşmuştur. Bulgaristan devletinin değişen bu algısı ve pratiğe dökülmesinin nedeni ise AB’ye üye olması ve bu topluluğa adapte olmaya çalışmasından dolayıdır.

Nitekim soydaşların birçok haklarını arayabilecekleri ve hizmet alabilecekleri danışmanlık firması bulunur. Günümüz 3. nesil soydaşların en çok aradığı hizmet Bulgaristan doğum ve evlilik bildirimi olmaktadır.

Bulgaristan'a Bildirim

Bu işlem genelde göçe zorlanan ve ülkemizde ya da başka bir ülkede nesiller boyu çoğalan ve ortaya çıkan yeni nesillerin atalarından gelen bazı hakları talep etme biçimi olmaktadır. Neticede yeni nesillerin talep ettiği bir hizmettir. Bu kapsamda bu hizmet ile atalarının doğum belgelerine Bulgaristan da ulaşılması ile vatandaşlık ya da birçok farklı işlem yapılabilir. Nitekim evlilik ve doğum işlemlerinin bildirilmesi için ilk etapta pasavan çıkarılması gerekir.

 • Tanıtılmış evlilik kaydı
 • İkamet adresi
 • Pasavan randevusu
 • Nüfus kayıt örneği
 • Denklik belgesi gibi evraklar ile bu işlemler yapılabilir.

Bulgaristan Vatandaş Firması Nedir?

Bulgaristan Vatandaş firması olarak biz bir danışmanlık firması olmaktayız. Neticede Bulgaristan ile alakalı her türlü hizmet bünyemizde yer alır. İş adamlarının yapacakları yatırımlar ve bunun yanında Bulgaristan ile ilgili yasal talepleri bulunan her kişiye hizmet vermekteyiz ve bu kapsamda kişi ya da kurumlardan alınan vekalet ile bu hizmeti en kısa sürede yapmaktayız.

Bulgaristan Vatandaş Olarak Hizmetlerimiz

Bir danışmanlık şirketi olarak bünyemizde bu alanda yer alan her türlü hizmet bulunur. Nitekim uzman kadro ve tecrübemiz ile uygun fiyatlarda kaliteli hizmeti sunarız. Buna göre hizmetlerimizden bazıları vatandaşlık, vize, bildirim, yatırım gibi hizmetlerdir.

İletişim Bilgilerimiz

Bulgaristan Vatandaş firması olarak müşterilerimiz ile olan iletişime oldukça fazla önem vermekteyiz. Buna göre telefon ile iletişim bilgilerimiz 0850 304 79 69 olmaktadır. Bunun yanında Whatsapp numaramız 0541 975 29 89 olmaktadır. Her iki iletişim numaramız ile de sabah 09:00 ve akşam 17:30 arasında hizmet vermekteyiz.

Sizin de Bulgaristan Vatandaşlığınız veya Oturum İzniniz olsun istiyorsanız Mesajınızı Bırakın Sizi Arayalım !

  Call Now Button
  ×
  İletişim Formu
  ×WhatsApp Destek