fbpx
Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30
Tel & Fax +90 (850) 304 79 69
Mobil +90 (541) 975 29 89
Bulgaristan: +90 (541) 975 29 89
Lüleburgaz Ofis : +90 (288) 417 29 80

Hakkımızda

Ülkemiz bir bölümü ile bir Balkan ülkesi olmaktadır. Tarihsel olarak baktığımızda yüzyıllar boyunca Osmanlı Devleti Balkanlar bölgesini ve birçok devleti himayesi altına almış ve yönetmiştir. Ayrıca bu bölgeye uygulanan çeşitli politikalar ile Anadolu bölgesinden insanlar getirilmiştir ve Balkanlar Türkleştirilmek ve Müslüm anlaştırılmak istenmiştir.

Bu kapsamda buraya getirilen insanlar ise kuşaklar boyu bu bölgede kalmışlar ve artık bölgenin bir parçası haline gelmişlerdir. Gelişen süreçte Bulgaristan’ın bir devlet olması ile bu bölgede milyonlarca soydaş kalmıştır. Nitekim Bulgaristan bir kozmopolit yarıya sahiptir.

Hem Bulgar devletinin bazı politikaları ve sonrasında Sovyetlerin bölgeye gelmesi ile birçok soydaşımız zorunlu göçe tabi tutulmuştur ve neticede milyonlarca insanın hakları elinden alınmıştır.

Sonraki süreçte Bulgaristan’ın AB’ye girme çabaları sonucu geliştirilen hukuksal girişimler neticesinde ve Bulgar devletinin AB’ye girmesi ile zorunlu göçe tabi olanlar ve sonraki kuşaklar için çeşitli hakların geri kazanılması gündeme gelmiştir.

Hal böyleyken de bu girişimler için çeşitli danışmanlık firmaları kurulmuştur. İşte bu danışmanlık firmaları arasında en köklü ve en tecrübeli olan ise BulgaristanVatandas.com firması olarak biz olmaktayız.

BulgaristanVatandas.com kuruluşu olarak ülkemizde Bulgaristan ile alakalı her türlü danışmanlık hizmetini yapan ve bu kapsamda derin bilgi birikimine ve uzman bir kadroya sahip olan bir danışmanlık şirketiyiz.

Vatandaşlık Alma Başarısı
Oturum İzni Alma Başarısı
Aile Birleşimi Başarısı
Vize Alma Başarısı

Misyonumuz

Bünyemizde bulunan uzman kişiler ile ve 20 yılı aşkın süredir bulunduğumuz bu alanda kaliteli ve en uygun hizmeti vermek adına hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Nitekim bu anlamda her türlü hizmeti bünyemizde bulundurmaktayız. Hem Türkiye de hem de Bulgaristan da gerekli yatırım ve bağlantılarımız mevcuttur.

Vizyonumuz

Bugünkü hizmetimizin kalitesini ve kapsamını geliştirerek danışmanlık konusunda zirvedeki yerimizi korumak en büyük hedefimiz olarak devam edecektir.

Bize sorularınız mı var hemen iletişime geçin.

Hizmetlerimiz

Bulgaristan Vatandaş kuruluşu olarak danışmanlık işinin uzmanlık gerektirdiğini ve bu uzmanlığın bünyemizde olduğunu bilerek hareket ettiğimiz işimizde birçok kişi ve kurumlar ile çalışmaktayız. Nitekim bu çalışmaların verimli olması ve olumlu geri dönüşlere sebebiyet vermesi azmimizi artırmaktadır. Bu kapsamda Bulgaristan Vatandaş danışmanlık olarak bu ülke ile ilgili her türlü konuda hizmet vermekteyiz.

Bu hizmetler;

  • Vize işlemleri
  • Oturum izni işlemleri
  • Vatandaşlık işlemleri
  • Aile birleşimi işlemleri
  • Doğum ve evlilik bildirimi işlemleri
  • Tercüme işlemleri
  • Yatırım işlemleri olmaktadır.

 

Bünyemizde yer alan tüm işlemler uzman kadromuz ve gerekli yatırımlarımız neticesinde hızlı bir biçimde yapılır ve piyasanın en uygun fiyatları arasında yerini alır.

İletişim İmkanlarımız

Bulgaristan Vatandaş danışmanlık olarak müşterilerimiz ile her türlü iletişime önem vermekteyiz. Nitekim iletişim her zaman devam eder halde olmaktadır. Bunun yanında bizlerden hizmet almak isteyen kişi ya da kurumların bizimle iletişime geçme imkanları mevcut olmaktadır. Nitekim telefon numaramız 0850 304 79 69 olarak belirlenmiştir.

Mehmet D.

KURUCU

Call Now Button
×
İletişim Formu
×WhatsApp Destek