fbpx
Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 18:30
Tel & Fax +90 (850) 304 79 69
Mobil +90 (541) 975 29 89
Bulgaristan: +90 (541) 975 29 89
Lüleburgaz Ofis : +90 (288) 417 29 80
HomeVize Vize İşlemleri

Vize İşlemleri

Başta Bulgaristan göçmenleri yer almak üzere Bulgaristan vatandaşlık işlemlerini ve bağlantılı her işlemi en seri şekilde, tecrübeli ekibimizle yerine getiriyoruz. Karmaşık yapıdaki tüm bu işlemlerin en kolay yoldan gerçekleşmesini sağlarken uzmanlığımız konuları içerisinde önemli bir yer tutan Bulgaristan vize işlemleri alanında da desteğimizi eksiksiz şekilde sunuyoruz.

Bulgaristan Vatandaşlığı

Verilen Hizmetler

Firma olarak hizmetlerimizi sunduğumuz bulgaristanvatandas.com üzerinden Vatandaşlık işlemleri, oturum izni, aile birleşimi, doğum ve evlilik bildirimi, şirket kurulumu ve diğer danışmanlık hizmetleri yanında Vize işlemleri noktasında da profesyonel yardım sağlıyoruz. Bu hizmetimiz ile başta Bulgaristan olmak üzere tüm Avrupa bölgeleri için vize işlemlerini çabuklaştırıyoruz.

Vize Alımı

Vize işlemleri mahiyeti itibariyle oldukça kapsamlı ve bir o kadar da karmaşık sürece sahiptir. Gerek tüm evrakların eksik olmadan hazırlanması gerekse de işlerin takibi gerekeceğinden uzman bir kurumdan alınacak yardım işleri büyük ölçüde kolaylaştırır ve başarı ihtimalini de yükseltir. Bu noktada uzmanlarımız Bulgaristan mevzuatı noktasında sahip oldukları birikim ve uygulamalar konusundaki deneyimleri ile size hizmet verirler ve destek sağlarlar. Tüm danışma ve yardım işlemlerini sağlayan bu uzmanlarımız ile kolaylıkla istediğiniz vizeyi elde edebilirsiniz.

Başvuru Dosyası

Talep ettiğiniz vize türüne göre özel olarak istenilen tüm belge ve bilgileri içeren başvuru dosyalarının eksik bulunmaksızın hazırlanması konusunda, firmamız hizmetleri önemli ölçüde yardım sağlar. Bu eksiksiz hazırlanacak başvuru dosyası sonrasındaki sürecin takibi, işlerin hızlandırılması ve sorunsuz ilerlemesi noktasında da sunduğumuz hizmet mükemmel niteliktedir. Bulgaristan vize türleri ve işlemleri konusunda en kısa süre içerisinde tam başarı sağlayabilmek adına verdiğimiz hizmet ile amacınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bulgaristan için vize türlerini incelediğimiz zaman çok çeşitli vizeler bulunduğunu görürüz. Bu vizeler için gereken evraklar ve başvuru süreçleri farklı olmakla beraber, firmamızdan her tür vizeye ilişkin ayrıntılı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bu Vizeler;

 • Kısa Süreli Turistik Vize
 • Bulgaristan Ticari Vizesi
 • Bulgaristan Özel Ziyaret Vizesi
 • Bulgaristan Transit Vizesi
 • Bulgaristan Oturum Vizesi

Gibi çeşitlilikler arz eder. Vize başvuruları Bulgaristan Büyükelçiliği ile Bulgaristan Başkonsolosluğu ya da konsolosluklarına yapılabilir. Ayrıca kısa süreli vizeler noktasında başvurular Vize Hizmet Merkezleri aracılığı ile de yapılabilir. Bizim vasıtamızla vize başvurularınızı eksik bulunmadan gerekli merciye en kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bulgaristan Vize başvuruları konusundaki kararları Bulgaristan Büyükelçiliği ve Başkonsolosluk görevlileri verirler. Bulgaristan 2007 yılından beri Avrupa Birliği üyesi olmakla beraber Schengen üye ülkesi değildir. Vize işlemlerinizin takibi ile kısa sürede sonuçlanması konusunda bizi tercih edebilirsiniz.

Sizin de Bulgaristan Vatandaşlığınız veya Oturum İzniniz olsun istiyorsanız Mesajınızı Bırakın Sizi Arayalım !

  Call Now Button
  ×
  İletişim Formu
  ×WhatsApp Destek